Fazla arveles ne kadar zararlı?

4 gündür diş ağrısı çekiyorum. Hatta öyle bir seviyeye geldi ki elmacık kemigime kadar ağrıyı hissediyorum. Beynime vurması da cabası. Neyse bu ağrıyı dindirmek için 4 gündür arvales içiyorum. Günde 6-7 defa alıyorum artık pek etki etmemeye de başladı gerçi. Şimdi bu kadar fazla kullanmam bana ne gibi zarar verir. Dişimin ağrısından daha fazla acı çektirir mi?

Günde 6 7 mi sen dişi bırak dahiliye ye git mide falan pert olmuş.

En basiti tava var vur kafaya temiz!

Ayrıca günde 6 7 tane ben bile içmedim. O kadar fazla ağrım olmasına rağmen. Dişçi ye git. Bu yaptığını da söyle ona göre ilaç versin
  • indescribable  (01.08.15 07:02:20)
Mideyi mahvediyor ben en çok onu hissettim kullanırken. Migren için doktor bana sabah arveles akşam da apranax içmemi söylemişti ama 3. günden sonra baş ağrısına dayanılmaz bir de mide ağrısı eklenince ilaç içmeyi tamamen bırakmıştım.

Ağrı kesicileri ne kadar sık kullanırsan o kadar etkileri azalıyor bu arada, hele ki günde 6-7 kez çok çok fazla. Dişçiye git +1
  • dust in the wind  (01.08.15 08:18:14 ~ 11:53:57)
Son gittigim dahiliye uzmani alveres kesinlikle kullanma her gun acilde en az 2 alveres mide kanamasi vakasi var dedi. Parasetamol iceren agri kesicileri kullan sadece dedi.
Karar senin.

  • nwnd  (01.08.15 11:27:23)
Dişçiye git arkadaşım

  • duma duma dum  (01.08.15 11:30:20)
Glomerülonefrit olmus olabilirsin bu arada.

  • partydisaster  (01.08.15 14:41:20)