Işid boğaz köprüsünü havaya uçurmaya kalksa?

Bu aralar bayaa paranoyağa bağladım her gün metroyla işe gitmek zorunda olan birisi olarak. Bir şey yapacaklarından eminim de ne yapacakları giriyor hep aklıma.

Şimdi bu hayvan herifler, HSBC bombaları gibi koca minibüs dolusu patlayıcı ile köprüye kalabalık saatte girip patlatsalar köprü çöker mi?

İğrenç terörist grupların hepsinin bir etiği, kuralı bilmemnesi var. Bu heriflerde hiç bir kural yok, tribe bağladım.

çöker bence :)) ama hayatı sürekli bir terör düşüncesiyle yönetmek için bence biraz erken.

  • curuk zeytin  (31.07.15 23:51:11)
araba da patlatirlarsa birsey olmaz bence. koprunun tasiyici halatlarina vs baglayip o sekilde patlatirlarsa o zaman cokebilir

  • crucio  (31.07.15 23:53:21)
bogaz kopruleri ucaksavar koruma taburu diye bisi var hani belki kopruleri nasil koruyoruz a bi tur cevap olur.

  • rentts  (01.08.15 00:00:52)
Öyle köprü mü çöker ya? :D

  • grgn  (01.08.15 00:06:47)
abi o yöntemle unkapanı köprüsü bile çökmez

  • kosun lan mevzu var  (01.08.15 00:10:28)
  • köstebek kurabiye  (01.08.15 00:14:59)
abi adamın aklına ne getirmişler. biz bunu hak etmiyoruz ya. (ben 1 haftadır evimden pek fazla dışarı dahi çıkmıyorum bu arada. anksiyete level 99)

  • kaufman  (01.08.15 01:20:42)
ışıd'ın saldırdığını düşünen salaktır. ışıd saldırdı diye yapılan olay tamamen mit menşeiilidir.

  • hasansabbah  (01.08.15 01:32:45)
@hasansabbah
benim gibi sakin bir insanı gece gece sinirlendirdin.
güzel kardeşim sen bilirkişi misin? sen uzman mısın? ne gördün geçirdinde bunları ışid değil mit yapıyor ,ışidin yaptığına inanan salaktır diyebiliyorsun?
  • eksimeksi  (01.08.15 03:03:42)
bana da suruç olayı mit'in işi gibi geliyor. zira olaydan sonra havuz medyasının, tiranın ve küçük eniştenin söylemleri çok farklılaştı. ki buna dönüm noktası olması için de bir olay yaratılması gerekiyordu.

  • scent of a pastrami  (01.08.15 03:13:48)
Gizlice bomba yüklü bir şekilde köprüye gelen otobüsün patlamasını engellemek için uçaksavar atmayı düşünen arkadaşı kutluyorum. Umarım en kısa zamanda genelkurmay başkanı olur.

  • gunde 3 litre kola icen adam  (01.08.15 03:49:44)
boğaz köprüsü uçaksavar tabur komutanlığı diye bir şey var... genelkurmay böyle bir şeyi zaten düşünmüş ;)

  • scent of a pastrami  (01.08.15 03:57:42 ~ 03:57:54)
Amcam askerliğini köprünün ayaklarındaki uçaksavar birliğinde yaptı. Dolu oralar yani.

  • d max  (01.08.15 12:18:21)