Yüksek lisans sınavına girme tereddutu

20 kişi alınacak 60 kişi yazılı sınava cagriliyor 60. Kişiyim. Milletin diploma notu 3.90 falan öyleleri var. Moralim bozulmadı bekliyordum bunu da sınav pazartesi galiba calissam yetişmez. Ne bileyim bu dönem dursa mi diyorum ? Tarafsız bir bakış lazım bana. Şu an iş bulup çalışmak istiyorum. Bir de sınava girmeden referans mektubunu halletmek lazım haftasonu kimi nasıl bulayım. Yani kısaca sınava giresim yok da vicdan rahatlatma cabasindayim

zaten gecmis gibi gozukuyo. zaten giresin yokmus yolunu yapmissin.

  • cilgin fantezilerin adami  (31.07.15 19:32:39)
İnsan yaptığı şeylerden çok yapmadığı şeyler yüzünden pişman olur. Girin hocam ne kaybedeceksiniz. Mail atın referans bulun sınava da göz atın sonucta 0 değilsiniz

  • fancy pants  (31.07.15 19:33:35)
O 3.90 lar özel üni mezunudur. Bişey bilememe ihtimalleri yüksek

  • empedokles  (31.07.15 19:35:03)
çalışman gerekiyorsa çalış(iş olarak), yükseği boşver. ama yüksek haftada bi iki günse işle birlikte de gidebilir belki part time işler
ama ara dönemde yüksek lisansa başlamak zor olsa gerek.
ayrıca bu sınavlarda sonuca ulaşman şart değil. kitap götürmüyorsun sonuçta. o yüzden kazanma şansın var. mülakat vs ye de bakıyorlar sonuçta. ama haftasonu da referans mektubu nasıl alacaksın ki? cumartesi erkenden okula git, hocaların odalarını dolaş öğlene kadar. bazen işleri(ders harici komite, kurul toplantı vs) toplarlamak için öğleye kadar okulda olabiliyorlar.
  • sttc  (31.07.15 20:42:49 ~ 20:43:32)
Aslında aldım da bölüm dışı idi akrabam idi olmaz dediler böyle bir son güne kaldı

  • kablelvuku  (31.07.15 21:32:13)