[]

krep harcı

Sabah hazırladım ama yapip yiyemedik. Yarına bozulur mu bu? Buzluğa mi atsam bu haliyle, yoksa krepleri yapip mi kaldirayim dolaba falan?
 
Ben kavanoza koyup buzdolabına atıyorum.sonraki gün biraz çalkalanıp pişiriyorum daha da güzel oluyo:)


  • pshasha  (31.07.15 15:20:04) 
yapıp kaldırma, üstte bahsedilene aynen katılıyorum üstü kapalı bir sürahi ya da kapaklı kavanoza koyup ertesi gün de kullanabilirsin gayet.

dipnot: o ertesi günkü hamurun içine biraz vanilya attın mı nefis bir pancake oluyor, bu da benden olsun.
  • nutellamsi gibi  (31.07.15 15:24:37) 
Heheh tamam o zaman, çok teşekkürler.

Ama vanilya atarsam sanirim tuzlu şeylerle pek yiyemeyiz. Yine de bi kismini öyle yapmayi deneyecegim. Hatta bir yerlerde kabartma tozu da atilirsa tam pancake olur diye yazıyordu.
  • vercingetorix  (31.07.15 15:33:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.