Hollanda para transferi

Hollanda (rotterdam)'da yaşayan bir insna türkiyeden para göndermenin en mantıklı yolu nedir? bu para öğrenciye her ay gönderileceği için en az işlem masrafı çıkacak yol tabii ki en iyisi olur.

(bkz: moneygram)

  • tendra van case  (31.07.15 11:30:55)
oradaki ING'de bir hesap acip bankamatik karti alsin size yollasin. siz haftada bir atm'den para yatirin.

  • 507  (31.07.15 11:36:07)
Ben orada ziraat kartımla ing nin atm sinden kur o an neyse öyle para çekmiştim.

  • patos64  (31.07.15 11:37:35)
Misal portekizde kurun 0.15 fark vardı. Denenir böyleyse sorunsuz çekilir para.

  • patos64  (31.07.15 11:38:35)
oradaki ing ve buradaki ing aynı banka değil, birbirlerinin hesaplarına para yatıramazlar. Moneygram masraflı olur. en iyisi türkiyeden bir atm kartını göndermek o karta bağlı tr hesabına para yatırmak. biraz kur farkı ve komisyon ödenecek ama en iyi yol bu gibi

  • inspectorjavert  (31.07.15 12:46:13)