Özel mesajlaşmalarınız hiç ama hiç umrumuzda değil

Yeter ulan. Aptal mısınız, bize ne? Bu nasıl bir tatmin yöntemidir?

Çok klişe ama buranın boku gerçekten çıkmaya başladı ha. Neyse ki hala çok güzel insanlar var da çekilebilir kılıyorlar.

Arkadşa ben çok darlanıyorum. Tiplere bak. Şu bana böyle dedi yok o küfür yok bu ebemi sevdi. So?

Lütfen kimse çıkıp "burayı bu kadar ciddiye alma" demesin. İlk defa girdiğim bir site olsaydı da bu derece darlanır sinirlenirdim, öfkeli bir insanım.

Hadi bu duyuru altında şu tiplere öfke kusup rahatlayalım.

Özel mesajdan küfretmişmiş. Mallara ekle geç bize ne ulan bana ne

Okumadım ben de, zaten laptobıma böcek girdi onun çaresini bulamadım.
bakın bugün yarın sizinkine de girebilir burada ciddi bir sorundan bahsediyorum afdsad

  • neferkitty  (31.07.15 11:11:13 ~ 11:11:41)
+1
ayrıca mallara eklendiğini çekemeyenlere de benden gelsin
"ağlama melis"
  • la noix  (31.07.15 11:13:18)
Bende burdan duyuru adi altinda kendi reklamini yapip karsi cinse olta atan tiplere kilim. Ha bu o nursuzlari banlama sebebi degil tabi ki ama madem nefret kusuyoruz, mesajim bulunsun tarafimiz belli olsun.

  • bruceandwayne  (31.07.15 11:35:47)
aynı kervana katılmışsın tebrikler

  • neseranni  (31.07.15 11:46:47)
bruceandwayne +1

duyuruyu seviyorum ama bazen...

zaman zaman ya iyi ki burayı vaktinde farketmişim ne güzel şeyler var diyorum bazen de allah kahretsin ne boş yer moduna düşüyorum maalesef...
  • gkhT  (31.07.15 11:51:06)
olm son iki gündür çok iyi müzikler/gruplar buldum dinliyorum. öyle söyleyim dedim ben de.

  • mermize  (31.07.15 11:53:05)
@mermize at bakam merak ettim bulduklarını

  • masa penisi  (31.07.15 11:54:21 ~ 11:54:34)
@masa penisi, sen mizojinistsin sana tik vermicem belledim nickini:/

@douchebag, ama ben burada fikir alışverişi yapmaya çalışıyorum. insanlar bu konuda ne düşünüyor deyip bu duyuruyu açıyorum. fark bu zaten, onlar "bana böyle dediler bakın ühü" deyip duyurma peşindeler. aynı şey değil bence
  • ack3000  (31.07.15 11:57:04 ~ 11:58:18)
  • mermize  (31.07.15 11:59:31)
@mermize çok melankolik bu ya

  • masa penisi  (31.07.15 12:01:56 ~ 12:02:07)
@mesmerize
www.youtube.com
bak bu eleman da iyi
  • masa penisi  (31.07.15 12:03:38)
bir siteyi bu kadar ciddiye almamak lazım, küfrederse eklersin mallara olur biter. keske gerçek hayatta da mallar listesi olsak da uğraşmadan kurtulsak.

bruceandwayne +1

birde ben senialan'ı uçurulup benzer nick alan bir trol sanıyordum.
  • kuzey li  (31.07.15 12:15:26)
Bu kadar absurd bi duyuru hic gormedim hastasiniz ahshwhskshw

  • ack3000  (31.07.15 12:40:59)
Her zaman tatmin yöntemi olmuyor aslında. Mesela ben şunu dolaylı yoldan da olsa ifşa etmeseydim kimsenin bu herifin lağım kokulu ağzından haberi olmayacaktı: www.eksiduyuru.com

Kolay kolay dava açılamayacağını ya da açıkta yapmadığı için uçurulamayacağını bildiği için bu kadar pervasız ve alçakça davranabiliyorlar. "O bana şunu dedi şu bana bunu dedi" muhabbetlerinin sayfayı kaplaması rahatsız edici ama buna bir yaptırım şart gibi duruyor. Yaptırım olmayınca insanlar mecburen ifşa yoluna gidiyorlar.
  • sevgikusunkanadinda  (31.07.15 14:18:14)