Bir kadının erkeği sevdiğini nasıl anlarız?

Mesela en belirgin özellik nedir?

Önce Arkadaşları sonra da ailesi ile tanıştırırsa...

  • hattorihanzoo  (30.07.15 23:08:08)
sahiplenme. kısıtlama anlamında değil tabi. en az kendine gösterdiği kadar özen gösterme.

aşk varsa hayranlık ve (belki) takıntı olur.
  • seksen9  (30.07.15 23:17:41)
kendileri bile anlamıyor ki genelde.

  • der meister  (30.07.15 23:19:16)
anlayamazsınız...

kadınlar pek bir şeyi sevmezler bu arada. bir erkeğe aşkını notalara ya da dizelere döken kadın sanatçı sayısının azlığından da anlayacağın üzere..
  • kargn  (31.07.15 00:41:45)
Net anlar hissedersin eger salak salak hesaplar icinde degilse.

Bakışları yeter bazen, ses tonu belki de, bir sey anlatırkenki dikkati.. anlarsın yahu sormaya gerek bile yok.
  • bir ileti paylastim  (31.07.15 03:26:12)
Kadınlar single thread. O thread'i sana adadıysa seviyor.

  • arnold schwarzeneger  (31.07.15 09:18:30)
Bakışları ve konuşmasıyla belli eder, hele arada saçmalıyorsa, ama sağlam saçmalıyorsa kesin seviyordur.

  • elikası  (31.07.15 09:47:37)
seni bilmek ister. ama mesela işini, okulunu, nereli olduğunu vb gibi özelliklerini değil. daha sadece senle ilgili olan özelliklerini. senle ilgili kişisel ayrıntıları aklında tutar. burdan anlayabilirsin.

  • gis  (31.07.15 10:50:23)