on yedi yaş genci için filmler

merhaba millet, on yedi yaşında bir kardeşimiz var ve haliyle bir sürü problemle uğraşmak zorunda. yaşadaığı bu problemleri görecek ve kendisine çıkış yolu görebilecek filmler arıyorum birlikte izleyip konuşabileceğimiz.
teşekkürler.

ben bugün Doubt(2008) filmini izleyeceğim, sanki galiba ona göre ama henüz izlemedim

  • michael_knight  (30.07.15 21:48:50)
Boyhood

  • kablelvuku  (30.07.15 22:10:19)
Fault in Our Stars

Keith (2008)

kendi problemlerinin ne kadar da sıradan olduğunu ve aşılamaz olmadığını anlayacaktır.
  • oddyseus  (30.07.15 22:14:29 ~ 22:16:31)
Doubt'ın konuyla alakası yok onu söyleyebilirim.

  • scent of a pastrami  (30.07.15 22:30:15)
  • nickimin hakkini veremedim  (30.07.15 22:31:56)
Doubt bayağı yetişkin filmi ve de konuyla alakası yok. @scent of a pastrami +1

Boyhood'da çıkış yolu yok. :(

Fault in Our Stars fazla romantik gelebilir ama @oddyseus'un bakış açısı çok anlamlı. +1. Keith'i izlemedim.

The Perks of Being a Wallflower +1

Benim önereceğim film: The Breakfast Club. Bu film bence çok uygun o yaş grubuna ve filmdeki karakterler birbirlerine zıt ama hepsinin ayrı problemi üzerinde duruluyor. Karanlık bir film de değil, çok güzel işleniyor konu. 17 yaşımda izlemiş olmayı çok isterdim. The Perks of Being a Wallflower'ın yazarının da esin kaynağıdır.
  • whimsical  (30.07.15 23:12:26)
dead poets society
october sky
flipped
  • vacigok  (30.07.15 23:53:34)
Dead Poets Society izlemesin. O çok acıklı bitiyor. İçine oturuyor insanın. Çıkış yolu yok...

october sky, flipped de öyle değildir umarım. Onları da izlemedim.

Ota boka yorum yapıyorum, özür dilerim de çocuğun psikolojisi daha çok bozulsun istemediğimden.
  • whimsical  (30.07.15 23:58:23)
they live
where is the friend's home
on the waterfront
the straight story
buffalo 66
  • lesmiserables  (31.07.15 00:16:26 ~ 00:16:59)
teşekkürler, bolca izleyeceğimiz film oldu.

  • hoot  (31.07.15 00:33:26)