Vestel marka tv alinir mi?

65 inc. Ne dersiniz arkadaslar?

www.vestel.com.tr

%10 indirim kodum var düşünürsen yardımcı olurum.

  • protrek  (30.07.15 20:54:31)
alınmaz.

  • sutlu nescafe  (30.07.15 20:57:41)
manevi olarak
vestel'in ithal telefonlar için vergi talep etmesi sebebiyle alinmaz.

mantiken de, vestel'den tv alinmaz.
lg, samsung vs. düsünürdüm.
  • la traviata  (30.07.15 21:00:26)
vestel marka hiç bir şey alınmaz

  • Sskywalkeremre  (30.07.15 21:24:45)
Alınir 4 yildir sorunsuz bir sekilde kullaniyorum

  • diss0640  (30.07.15 21:25:32)
Kalite olarak da markanin yaptıkları yüzünden de alınmaz. Alana eskiden mesafeli yaklaşıyordum oha vestel tv almış insanin sektörden hic mi haberi olmaz diye. Simdi direk gerizekali muamelesi yaparım son yaptıklarından sonra

  • gunde 3 litre kola icen adam  (30.07.15 22:04:42)
vestelden alacağına tv seyretme çok kötü

  • su birikintisi  (30.07.15 22:10:10)
protesto ediyoruz sakın alma

  • benim adim kerim hepinizi severim  (30.07.15 22:26:04)
Vestel in herhangi bir cihazını ancak hediye ederlerse alırım evime. Aksi halde mümkün değil para vermem ben o markaya. Neden; çünkü iş cihazın kalite/kalitesizliğinde değil servisindedir büyük ölçüde. Ve bu adamlar buna zerre değer vermiyorlar. İstersen git de şikayetvar.com gibi sitelerde bir arat..

  • hattorihanzoo  (30.07.15 22:28:56)
Vestelde calismis bir arkadas (ürün kalite kontrol) cok matrak hikayeler anlatmisti. Ciddiyetten uzak, kalite hedefleri olmayan bir firma bence. Sansina iyi de cikabilir kötü de. Bunu baya eskiden alinmis plasmalarina bakarak diyorum.

Telefon vergisi hareketinden sonra, eger dogruysa, yüzüne bir daha bakmayacagim bir firma ayrica.
  • portmanto  (30.07.15 22:52:11)
Vestel, beko gibi dünya çapında bir marka olmak için kasmaktadır. Net.. Vestel bayilerinden, bölge müdüründen vs. Edinilen izlenimler bu yöndedir. Eğer herhangi bir cihaz almış ve sorun yaşamamışsanız ne ala. Fakat tersi durumda ne demek istediğimi acı bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. Benden söylmesi.
Ayrıca bi sktirsin gitsin "yerli malı" filan diye övünüp duruyor haspam?!
"Yerli montaj" dese ok, sorun yok.. :)
  • hattorihanzoo  (30.07.15 22:58:47)
vestel tr teknolojisi kullanıyorum diyenlere inanma...şuan telefon ekran ve led panel üreticisi olarak LG ve Samsung en iyisi..şuan apple bile kavgalı oldugu samsung a panel yaptırıyorsa iyisini alacaksın arkadaş.vestel ürünün herşeyini ithal ediyor fabrikada topluyor yazılım desen beş para etmez ondan sonra teknoloji geliştiriyoruz yok bilmemne ar-ge yapıyoruzda vıdı vıdı...madem ar-ge yapıosun rekabette ben varım diyemeyip neden ithal mallara vergi talep ediyorsun ??? resmen dalavere,ne vestel kullanırım ne de tavsiye ederim.bedava verseler kullanmam hediye dahi etmem,tozlansın bozulsun

  • mukon  (30.07.15 23:30:56)
vestel tv lerin paneli hangi marka?

lg mi samsung mu?

sharp ya da nec olduğunu sanmıyorum.
  • kosun lan mevzu var  (30.07.15 23:36:58)
alma kardeşim alma.yerli üretim diye reklam yapıp paneli lg den,ekranların bazılarını sharptan almaya kalkıp biz üretiyoruz yalanını atarlar.aldıkları paneller veya parçalar sağlam veya iyi olsa içim yanmayacak.nerede arızalı seri var onun parçalarını alıyorlar.arkadaşım vestelde ürün mühendisi,birebir söylediği şey sadece şişirme reklamlar kaliteden haberleri yok.lg al samsung al..hatta şöyle diyim 65inc vestel ile 30inc lg aynı fiyat olsun yine gider lg alırım

  • mukon  (23.05.17 17:33:33)