[]

Ant-Man? Jurassic World? Self/less?

Hangisine gitsek sinemada? Üçünün de puanları birbirine çok yakın imdb'de.
 
self/less kesinlikle

jurassic world iğrenç, jurassic park izlediysen belki eskiye göndermelerle biraz eğlenebilirsin, belki de iyice nefret edersin bilemiyorum.

antman de tipik süper kahraman filmi işte. öyle bişey izlemek istiyorsan o da olabilir ama ben kesin self/less derim.
  • loveinaflipbook  (30.07.15 15:54:56) 
ant man ı beğendim
jurasic tam bir rezalet.
selfless seyretmedim
  • jamswety  (30.07.15 16:02:09) 
Ant-Man'in tipik süper kahraman filmiyle alakası yok. İzlemeyenler böyle yorum yapabilir tabi. :) Bir soygun-komedi filmi Ant-Man. Diğer ikisini izlemedim ama Self/less için yazılan eleştiriler (sadece izleyici eleştirilerini kastetmiyorum) genelde olumsuz yönde.

Rotten Tomatoes puanlarına da bakın bence bundan sonra. Ben şimdi baktığım için size kolaylık yapıyorum:

Selfless: Site puanı 21% - İzleyici puanı: 56%: www.rottentomatoes.com
JW: Site: 71% İzleyici: 81% www.rottentomatoes.com
Ant-Man: Site: 79% - İzleyici: 91%: www.rottentomatoes.com

Herkes kişisel beğenisine göre yorum yapıyor duyuruda. Ben gayet beğendim Ant-Man'i, diğerlerini izlemedim. Merak ediyorum ama sinemada izlemeyi düşünmüyorum.
  • whimsical  (30.07.15 16:11:07 ~ 16:18:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.