akıll telefon alma sorunsalı

selam romalılar,

Acilinden kendime bir adet telefon almam lazım ama ne almalıyım hiç bir fikrim yok.
Bugüne adar kullandığım tüm telefonları yurtdışından ucuza aldım. ve hepte nokia kullandım. ama maalesef nokia akıllı telefon olayını pek tuturamadı.

Erkek arkadaşım tutturdu iphone 6 al. müdürsün sana o yakışır diye.

pekte anlamıyorum açıkcası. androidin işletim sistemi kötü diye biliorum. ve deneyimlerimden de nokianın marketi bok gibi.

iphone iyi gibi ama bi telefona da binlrce lira vermek bana çok ters. şuan elimdekine 800 lira gibi bişey verdim hatta daha az 3 senedir götürüor işte.

yine beni 3 sene idare edecek telefona 3bin lira vermek saçma geliyor haliyle. İphone alayım almasına ama ne kadar ki bunların kulanım ömrü. bi de şu sarj sıkıntısını çözdüler mi?

Çok karışık ve uzun oldu ama ben siz anladınız derdimi. öptüm beyin kıvrımlarınızdan. Teşekkürler.. :)

"müdürsün sana iphone yakışır" apple yarattığı marka imajı işte:) 800 lira değerindeki telefona 2300 tl civarı veririm diyosan iphone al.

o kadar para verip hakkını almak istiyorsan LG G4 al. 1800 lira şu an en az 4 yıl götürür seni müdüre hanım.
  • yazar yazmaz yazan yazar  (30.07.15 14:39:33)
İlla apple olsun diyorsanız ikinci el bir tane 5s bulunuz. 1200 liraya çok temiz bulursunuz.

  • odiyus  (30.07.15 14:58:52)
galyalı, samsung e5 al, iki gün önce aldım, dün şarj ettim hala bitmedi. güzel alet ama cebe sığmıyor büyük biraz.

  • zugas  (30.07.15 15:02:31)
Samsung S4 Mini yada S5 Mini al geç gerisini düşünme.

  • gonulcelen87  (30.07.15 15:03:11)
moto x play tam bir f/p telefonu beklersen biraz.

yoksa moto x 2014
  • bryan fury  (30.07.15 15:03:50)
Note 4 / Note Edge
Galaxy S 5

samsung alınacaksa sadece şu modellere yönelin. alternatif olarak

lg g4
htc one m8

daha uygun bir şey derseniz
asus zenfone 5
  • moody90  (30.07.15 15:35:43)
son zamanlarda bir telefon çıktı alanlar acayip iyi diyor.
pili şu an piyasadaki en iyi pil hatta bir aparatla yakınındakine kendi pilinden şarj etme olanağı veriyor.
ben gitti mediamarkt da inceledi metal kasa olması da ayrıca bi hoş.fiyatı da süpper.
www.mediamarkt.com.tr
  • jamswety  (30.07.15 16:17:16)
durun gömmeyin aaamedime :D android candır, zenfone 5 iyidir iş görür. ama aaamedimin dediği gibi patronsun iphone al

  • ManikD  (01.08.15 13:39:20)