[]

Kararsızlık hofff!

Şimdi gençler,

Aşırı kararsız bir çift olarak 17 Ağustos haftasına Dalaman hava alanına bilet aldık tatil için (karar veremediğimiz için bileti önden aldık:)).

Fakat nereye gidelim karar veremiyoruz. Datça - Akyaka falan sıkça gittiğimiz yerler. Bunlar haricinde Dalaman'a yakın yer arayışındayız. Şu anda Kaş, Fethiye gibi yerler düşünüyoruz ama emin olamadık.

Bu arada oteldi tesisti sevmiyoruz, bungalow mantığı bize uygun. Sessiz sakin tatilleri seviyoruz.

Sizce napalım?

 
oyumu olimpos'dan yana kullanabilirim. Hele bir de kano turu yaparsanız tadından yenmez.


  • kur  (29.07.15 19:14:05) 
pazar gecesi fethiye hisarönü'ne gidiyorum. 2 yıl önce gitmiştim. tavsiye ederim.


  • zam sampiyonu domates  (29.07.15 19:26:42) 
dalaman olimpos ulaşımı zor olacağından ve sessiz sakin tatil yeri sevdiğinizi belirttiğiniz için olimpos size uymayacaktır.

kaş tercih edebilirsiniz hem daha sakin, hem bugalow alternetifi var.yakınında saklıkent kanyon, kaputaş plajı, patara plajı vb. popüler yerlere de bi göz atma şansınız olur. ya da en güzeli kaş kekova arası tekne turlarından birine katılıp sonrasında kafa dinlersiniz.
  • enn  (29.07.15 19:26:55) 
kaş +1 fakat dalaman'dan 2-3 saat sürer. bence zor olur.

fethiye kayaköy'de sanat kampı var. daha önce gitmediyseniz öneririm.
www.sanatkampi.com
  • merhum  (30.07.15 09:01:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.