bilgisayarinizdaki kullanisli programlar?

her yerde listeler var ama burdan sormak istedim ben herkese.

bilgisayarinizda söyle hayatinizi kolaylastiran, bazen hayat kurtaran programlar neler? her türlü programi yazabilirsiniz.

belki benim, birinin isine yarar diye soruyorum.

sagolun simdiden, tikler aksama anca.

ABBYY FineReader, Format Factory, Popcorn Time bir de tarayıcı eklentisi Adblock Plus

  • Ufuk  (29.07.15 18:35:29)
"Onlarsız yapamam" dediğim yazılımları sıralayayım müsaadenizle; Ashampoo Snap, PhotoFiltre, Notepad++, Sony Acid Pro, Sony Vegas Pro, Format Factory, TeamViewer, MPC-HC, Winamp, CorelDRAW, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop vb...

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (29.07.15 18:48:50)
altyazı için handbrake, maçlar için sopcast, müzik için spotify, mp3 düzenleme için mp3tag

  • tekilasisesi  (29.07.15 19:02:44)
WinMend Auto Shutdown -> en bi sevdiğim program

  • devilred  (29.07.15 19:10:44)
WinRar da lazim oluyor baya.

  • baharat  (29.07.15 19:27:04)
Clipx, everything, photo filtre

  • 1adam  (29.07.15 19:29:36)
flux
subtitle workhop
ccleaner
kmplayer
winamp
utorrent

bunlarsiz yapamam.
  • baldur2  (30.07.15 07:00:12)