Kaş

Eylül'de hatunla sessiz sakin bi tatil yapalım diyoruz birkaç gün. Var mı merkezde otel/pansiyon öneriniz? (Kişi başı günlük 75-80 TL civarı)

Teşekkürler..

sessiz sakin tatil yapacaksanız aquapark hotel'i tavsiye edebilirim. 2 yıl önce orada tatil yaptım. animatörler filan eğlenceliydi.

  • secretcode  (29.07.15 16:35:23)
eylül'de biz de kaş'tayız. ev tuttuk günlüğü 140 liraya denk geldi. biz her gidişimizde öyle yapıyoruz artık. pansiyonlarda süründükten sonra kiralık ev bayağı rahat geliyor. bu seçeneği de düşünün derim. bütçeden artan parayla da kral gibi kahvaltılık alır balkonunuzda güzel güzel kahvaltı edersiniz. illa pansiyon diyorsanız gülşen'de kalmıştık bir sefer en iyisi oydu.

düzeltme: 120 değil 140'a geliyomuş günlüğü. yine de hala daha ucuz.
  • sir gawain  (29.07.15 16:40:20 ~ 16:53:53)
bir korsan hotel'de kaldık. Yarım adanın ucunda. Fiyat aralığı o civardı ama kaşın denizi çok dalgalı. bilginiz olsun.

  • ayiadam  (29.07.15 16:40:48)
hotel sonne tabiiki

  • oscar  (29.07.15 17:06:23)
Çakıl Pansiyon ve Lale Pansiyon'a bakabilirsiniz.

  • kaset  (29.07.15 17:10:54)