şu cihaz nasıldır? alayım mı? (e-reader)

pc toplatmaktan ani bir şekilde vazgeçip e-kitap okuyucu almaya karar verdim. şu nasıldır? ışıklı olup olmadığına dair bi bilgi bulamadım. ya da öneriler?

www.istanbulbilisim.com.tr

ben kullanıyorum bunu. ışıklı olmaması dışında dezavantajı yok ki benim için ölümcül bir sorun değil bu. ışıklı modeller için paperwhite'a bakacaksın.

  • zgrydn  (28.07.15 15:15:22)
bende dokunmatik olmayanı var gayet iyi. normal kitapta da altta ışık yok sonuç olarak. her türlü işini rahatça görür.

  • qui gon  (28.07.15 15:52:49)
Ben bunu kullanıyorum. iPad mini'ye geçene kadar çok memnundum, geçtikten sonra elime almadım pek.

Bu aletlerin güzel tarafı hem göz yormuyor hem de şarjı çok uzun gidiyor (2 hafta kadar). iPad mini de pek göz yormuyor aslında (gözlerim bozuk olmasına rağmen) ama şarjı en fazla 2 gün falan gidiyor sürekli okuyunca. Stand-by'da bayağı gidiyor ama.

Bir de dokunmatiği çok responsif değil. Sayfa geçişleri yavaş biraz (ipad'e göre). Dokunmatik olmayanı daha iyi diyorlar.
  • alicia dominica  (28.07.15 15:59:56)
panpa ona o para verilir mi ya? yok mu amerika'dan gelen tanıdık biri. 120 dolar kindle paperwhite 2. pw3 ise 140 dolar. tanıdık kovala bence.

  • ayiadam  (28.07.15 16:33:22)
dokunmatik olmayanını direk amazon'dan daha ucuza alırsınız. Borderlinx üzerinden getirebilirsiniz.

  • qui gon  (14.09.15 15:00:13)