banka kartım 500+ kilometre uzakta bir yerde

selamlar,

geçenlerde izmir'de bir ziraat bankası atm'sinde kartımı unuttum, makine içine çekti kartı muhtemelen, parayı çekip döndüm, 30 saniye sonra geri geldim bankamatiğe ve kartım yoktu

tatilin ortasında olduğum için garip bir dertlenmeme modundaydım, ne bankayı aradım ne de başka bir şey yaptım, ama yakında tekrar kredi yatacak ve bu kez nasıl çekeceğimi düşünüyorum parayı sdşlfjg

özetle, sorum şu: ziraat bankası'ndan kartsız nakit çekimi yapabiliyor muyuz? ya da siz olsanız şu an ne yapardınız? zaten son kredim eylül'de yatacak, yeni kart işine girmek istemiyorum hiç, normal durumda da ziraat'i kullanmıyorum

baska kartiniz varsa oraya eft yapabilirisniz devamli, mobil subeden. eger kesilmiyorsa para.

ben 1 yildir maasimi kartimdan degil, eft yaptigim diger kartima aktararak aliyorum : )

bir secenek olarak dursun.
  • la traviata  (28.07.15 14:53:50 ~ 14:54:01)
Bugün kart kopyalama çetesi çökertildi İzmir'de. Senin kartı onlar yemiş olmasın? :)

Şaka bir yana kartsız çekmek için bankada sıra beklersin sadece.
  • teknikekip  (28.07.15 14:55:36)
en yakındaki şubeye gider temassız işlem için talimat veririm. avuç içinin örneğini alıyorlar. sonra sen de atm'de bu avuç içini okutarak hesaına girebiliyorsun ama nakit çekim sınırı 500tl oluyor ki sana yetecektir kredi için.

  • jedilance  (28.07.15 14:57:03)