[]

aşti'den kalkan ücretsiz servisler

kaça kadar çalışıyorlar acaba?
 
aştiden ücretsiz servis mi kalkıyormuş? ilk defa duydum.


  • signore  (27.07.15 18:41:41) 
gece boyu var sanırım bir saat sınırı yok.


  • cekilmis gayfe  (27.07.15 18:48:40) 
Evet ama otobüs biletinizi gostermezseniz binemiyorsunuz.. Bi de dolmadan kalkmiyorlar gibi bi şey..


  • vercingetorix  (27.07.15 18:48:40) 
ilk yolcudan sonra 30dk sonra kalkıyor diyollaaaa
biletsiz almıyollaaaa
24saat mesai yapıyollaaaa
  • qxgviper  (27.07.15 19:49:33) 
belli bir saatten sonra 1 saatte birmiş, haberiniz ola. biz akşam 8 gibi indik, bu saatten sonra saatte bir olur dediler.


  • vercingetorix  (30.07.15 15:51:15 ~ 16:00:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.