[]

istanbul anadolu yakası kiralık minibüs

Arkadaşlar yurt dışından gelecek 12 kişilik bir grup için sabiha gökçen'den minibüs kiralamak istiyoruz. Ancak rent-a-car'lar hep binek arabalar ya da en fazla 9 kişilik minibüsler barındırıyorlar. Sahibinden sitesindeki kiralık arabalar ise aracını kiralamak isteyen amatör kişilere ait. profesyonel olarak bu işi yapan kimseyi bulamadım. Adamlar türkçe bilmediği için organize bir yerden bu işi halletmek istiyorum. Bilginiz var ise cevaplarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.
 
www.comfortgo.com
www.alturturizm.com.tr

not: hiçbirini kullanmadım, personel servis firmalarının sitelerine baktım bunları buldum.
  • inheritance  (27.07.15 15:16:14) 
  • voyage  (27.07.15 15:35:51 ~ 15:37:48) 
@inheritance Comfortgo'da sürücülü araç temini yapabiliyorlarmış. Alturda da şu an için bu hizmeti veremiyorlarmış.

@beetlejuice söylediğiniz firmaların hiçbirine ulaşamadım. Taşımacılık değil de araç kiralama hizmeti lazım ama bu firmalar araç kiralıyorlar mı? Bilginiz var mı?

@voyage linkte sadece karavan kiralanabiliyor.

Yine de teşekkürler arkadaşlar emeklerinizden dolayı.

Ancak hâlâ ulaşamadım minibüs kiralayan bir şirkete. Bildiğiniz varsa paylaşırsanız çok müteşekkir olacağım.

Saygılar.
  • istanbul beyefendisi  (27.07.15 16:11:02) 
0532 673 01 73 bu numarayi arayin size yardimci olacaklardir


  • oscar  (27.07.15 22:19:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.