bronzluğu eşitlemek

sorum duyurunun güzellik gurularına,

bu haftasonu düğün dernek işleri var. bendeniz de mal gibi denize girdim(1 saat kadar); yetmedi, sözde yanmamayım diye elbiseyle dolaştım(3 saat kadar). şimdi omuzlarımın bir kısmı beyaz, boynumun çevresi beyaz ve boynumun arkası elbisenin yakasının şeklinde kıpkırmızı. olabilecek en biçimsiz şekillerde bronzluk izlerim var. bugün p.tesi. cumaya kadar kendimi nasıl eşitleyebilirim fotoğraflarda dikkat çekmeyecek şekilde en azından?
tenim beyaz, ensem şuan kıpkırmızı, bronzlaşan bölgelerse normal buğday insan renginde.

Önce hamam, sonra solaryuma gideceksin.

  • arnold schwarzeneger  (27.07.15 13:03:07)
hamam ortamını kendi imkanlarımla sağlayabilmem mükün mü? bu sıcakta nasıl hamama gideyim? :(

  • shubulubapshubaptishaluva  (27.07.15 13:17:20 ~ 13:17:29)
Sıcak olmadan ölü deriyi atman zor. Evde ılık duş ve kese de yardımcı olur biraz.

  • arnold schwarzeneger  (27.07.15 13:19:29)
solaryumu at çöpe. yıl olmuş 2015 hala solaryum diyen insanlar var. tıp şu an ağlıyor.

önce bi tane en az 30 koruma faktorlu ama bronzlaşmaya da müsade eden bir krem alacaksın. bi engelleyenler var bronzlaşmayı bir de bronzlaşmana müsade edenler. içinde beta karoten olan kremler bronzlaştırır genelde. sonra bunu her tarafına sürüp, önceden bronzlaşan yerlerini örterek güneşlen. öncekiyle kaldığın süre boyunca güneşlendikten sonra güneş sonrası losyonu her tarafına yedir, kızarıklıklarını alır. bol bol sür ama cildin dinlensin. çok kızarık yerler için yoğurt karbonat karıştırıp sürebilirsin. en son, hafif bir kese ile(tercihen ipek) watsonslarda filan satılıyor ya da hafif granüllü bir vücut peelingi ile her tarafına peeling yapıp güneşten kuruyan ölü deriyi biraz al. bütün bronzluğunu götürmez, ama dün yandım görüntünü alır. sonra gece yatmadan içinde aloe vera olan bir kremi yine bütün vücuduna sür ve gece öyle yat.
  • shotgunwoman  (27.07.15 16:59:49)