[]

mini elbise-yardım

Arkadaşın nişanında giymelik elbise aranıyor! Kısa olmasını tercih ederim, şıkırtılı taşlı abiye olmasın. Nişan evde sonrasında da bir gece klubunde eğlenilecek. İstanbul'da önerebileceğiniz tatlış butikler varı mı?
 
butik değil ama miss selfridge'de mini elbise çok oluyor, muhtemelen de butiklerden uygundur fiyatları.


  • april12th  (26.07.15 21:02:06) 
mangoya bak


  • shotgunwoman  (26.07.15 21:27:38) 
mangodan eli boş döndüm :(


  • gergedan  (26.07.15 21:45:55) 
malesef forever new de üzdü :(


  • gergedan  (26.07.15 21:53:59) 
dün mango'dan aldım. küçük siyah elbise.


  • kakao  (26.07.15 21:56:54) 
debenhams


  • probiyotik  (26.07.15 22:07:25) 
Konumuz mini elbiseyse mağazamız "bebe" olmalı.
www.bebe.com
www.facebook.com
  • whimsical  (26.07.15 22:46:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.