Kod embesili

Merhaba.

Ben anonymice.

Ben bir kod embesiliyim.

2 senedir çeşitli zamanlarda öğrenmeye kasıyorum ama ya unutuyorum ya da hafıza overflow veriyor beyin.

Biri bana Python, java, c++, photoshop (kod değil ama lazım) öğrenmenin yolunu söylesin. Ah tabi php, mysql unutmayalım (eklemek istediğiniz varsa ekleyebilirsiniz)

Şu kitabı al desin alırım, babil.com da indirim var su sıralar, gerekli pdf leri indiriririm. YEter ki bir öğrenme yolu çizin bana.

Binde hellow world yazmak istyorum. Binde memory stack overflow olmak istiyorum ühühüh...

olmuyorsa kasma.

  • kuzey li  (26.07.15 14:35:22)
@husule getiren

Hocam amaç aslında yok, yani şunu şunu yapacağım diyemem, amaç sadece öğrenmek. Fakat elzem olan bir durum var o da web sitesi tasarımı-kurma (joomla ya da wordpress değil) web sitesinin maintenancı falan.

Ha bunun için koda gerek yok diyebilirsin fakat şu aralar oldukça fazla boş zamanım var, bir şekilde değerlendirmek istiyorum, koda da bulasayım diyorum.

not:işin temelini malesef bilmiyorum. tamamen farklı bir disiplindenim
  • anonymice  (26.07.15 14:42:51 ~ 14:44:11)
hocam motivasyon bul kendine öncelikle, üni de okurkan bile okuyup mimar olacam, doktor olacam, avukat olacam falan diyor millet, sende bunu öğrenip şunu olacam/yapacam falan demen lazım ki motive olabilesin, sonrası kolay.

ne bileyim 5/6 bin lira maaş alacam falan de, öyle bişi ypacam ki insanların yararına olacak de bişi de. (ikisini birden de hatta)
  • selam  (26.07.15 15:42:04)