bu filmi bilen var mı?

adamın 3 yada 4 oglu var
karısı oluyor fılmın basında
sonra devlet cocukları elınden alıyor
fakat kotu bakılıyor cocuklar
sakat bırakılıyorlar
baba kendını topluyor
bır ev yapıyor
sonra cocuklarını evıne getırıyor,
fakat cocukların basından cok fena olaylar gecmıs oluyor,
odalarının yetersız oldugunu soyluyorlardı
metrekaresını begenmıyorlardı
ve cocukları elınden alıyorlardu
bır tanesını hadım edıyorlardı
o aklı dengesını kaybedıyordu

çekim yılı eski. 30 seneden fazla. eski dönemde geçiyor olabilir. 50-60lı yıllar gibi. şapkalı insanlar varmış. ne filmi olduğunu bilmiyoruz. rus mu, ingiliz mi, amerikan mı, iran mı vs... hiç belli değil.

trt de yayımlanmıstı bundan 20 yıl kadar once adı da 'son yemın' dıye aklımda kalmış. fakat nette bulamadım.

  • bisey demiyorum pes diyorum  (25.07.15 23:58:57 ~ 23:59:32)
bahsettıgınız fılmden daha eskı bır tarıhte cekılmıs olmalı. 20 sene once trt de yayınlandı cunku.

  • bisey demiyorum pes diyorum  (26.07.15 00:38:47)
After the Promise

  • sadegazoz  (26.07.15 10:31:34)