Arkadaslar yardim, babam

Bugun sabah belini inciltmis bahcede calisirken, beli agriyo, 2 saat falan yatti, simdi tekrar kalkti, arilarin yanina gitti, onlara bakicakmis, dedik annemle gitme, belin agriyo, daha da inciticeksin, zaten yasli, daha kotu olacak, yok, bizi dinlemiyor, iste de cok yoruyor kendini. Annemle beni de dinlemiyor, valla korkuyorum, bi tarafina bisey olucak diye, hic dikkat etmiyor, boyle agir kaldirdigi icin gobek fitigi oldu, ameliyat oldu, onun icin ayri dikkat etmesi lazim, ben simdi ne diyeyim ona da dinlesin biraz, vallahi korkuyorum, bisey olacak diye

valla duygu sömürüsü yap diyecem ama aranızdaki ilişki nasıl bilmiyorum.. hani ben babamı yanaımda, ayakta görmek istiyorum filan de istersen.

  • air  (25.07.15 16:58:10 ~ 16:58:18)
ahhh ah! ne bu annelerden babalardan, ninelerden dedelerden çektiğimiz? ciddiyim :/ arkadaşımın annanesi 90 yaşında, kemik erimesi var, kemikleri zaten cam gibi, sen git tabureye çık havlu asıcam diye, düş kemikleri kır, hem de kaburga, bel omur vs bölgelerdeki hayati kemikler. iyileşmeyecek şimdi bu kemikler, ağrı kesiciyle yaşayacak. bak bundan bahsedebilirsin babana, ama yaşı küçült bari babana anlatırken :) biraz gözü korksun. gerçi onları da anlıyorum, yaşlandığını ya da güçsüzleştiğini kabul etmek istemiyor insan. ben ayağım alçılıyken iş yapardım, herkes bana yardım etmek için koştururdu, kabul etmezdim, edemezdim daha doğrusu. onu da anlıyorum o yüzden. ama bir zarar görürse bu yaştan sonra iyileşmesi çok çok zor, 25'ten sonra insanı vücudu çökmeye başlıyor, yaş ilerleyince olacakları düşünsün bir de. geçmiş olsun bu arada çok.

  • pasp  (25.07.15 18:36:41)