metroseksüel erkekler gelin bi

Diğerleri de gelsin tabi.

Deodorant mı roll on mu sığlığında bir soru sormayacağım tabi.

Benim derdim: erkekler için güzel kokan roll on tavsiyesi.

Geçen şunu aldım. goo.gl Abi hayatımda bu kadar berbat kokan bi roll on görmedim. Terlesem daha iyi. İkinci kez sürmeden çöpe attım.

Nivea black and white aldım. Sürdükten iki saat sonra eve gelip tekrar duş aldım, işe öyle gittim.

Şunu da almıştım: goo.gl Ortalama işte ne iyi ne kötü

Şu da aynı ne iyi ne kötü: goo.gl

Yok mu şöyle güzel kokan roll on. Tamam çiçek böcek bahar kokmasın ama yine de etrafa kesif bir koku bırakmasın. Daha ferah kokan bir roll on tavsiyelerinize açığım.

Not: Çok terleyen biri değilim. Kokunun sebebi terlemek değil.

Erkeğim. Ter fabrikasıyım. Senelerdir Amway marka roll-on kullanıyorum. Amwaycilere kıl olsam da -ki annemi bile boğasım geliyor- roll-on'dan çok memnunum. Hafif, tatlı bir kokusu var.

Sevgilim ve arkadaşlarım bu kadar terlemeye nasıl oluyor da kokmuyorum diye kafa yoruyorlar, püf noktası bu roll-on olabilir.
  • joker hakki  (24.07.15 20:23:53)
nivea'nın bu modeli değil de "cool" modeli vardı bi ara kullanıyordum. İyi diye hatırlıyorum. Sonra axe dark temptation'ı buldum deodoranta geçtim hem parfüm gibi de. Ozon'u da sevmiyorum evet.

  • rodriguez2  (24.07.15 20:31:30 ~ 20:31:45)
www.amazon.com

bulabilirsen bundan al. nerde satiliyor bilmiyorum . hatun almis bana. bayaa iyi.
  • jack n brooks  (24.07.15 20:34:17)
hangi parfümü kullanıyorsun? kullandığın parfümün roll-on'unu al. hem de aynı koku olmuş olur.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (24.07.15 21:07:43)
@bugunku antremanda goz dolduran futbolcu,

Parfüm Lacoste. Ama Lacoste'un roll on'u var mı bilmiyorum bile. Ama araştıracağım.
  • gkn  (24.07.15 21:14:21)
genelde parfümlerin kendi deodorantları oluyor aynı kokuda. parfümünün adı + deo stick diye arat çıkar google'da.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (24.07.15 21:20:34)
Nivea black and white ve cool kick kullaniyorum. Eskiden cok etkiliydi ama simdi oyle degil nivea.

  • stavro  (24.07.15 21:31:54)