[]

İTÜ maslak kampüsü çevresinde yurt/apart/ev?

Arkadaşlar arkadaşım itü'ye geçiş yapacak bu sene fakat İstanbul'a hiç gelmediği için tedirgin biraz. Devlet yurtlarında yer sorunu olduğundan itü çevresinde yurt/apart/ev önerisi olan var mı? Fiyatları nasıl?

Kız yurtları öncelikli tercihimiz. :))


 
illa itü çevresinde olmasına gerek yok. itü maslak kampüsü M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattı üzerinde bulunuyor. Bu hattın herhangi bir istasyonuna yakın bir yurt bulursa istanbul şartlarına göre çok rahat bir şekilde kampüse ulaşır.


  • bira sisesi kapagi  (24.07.15 16:10:30) 
itü'nün kendi yurtları var, kontenjan biraz sorun oluyor ama belli olmaz denk gelir.


  • vecihi ile fikret  (24.07.15 17:20:57) 
fiyatlar nasıl arkadaşlar?


  • sivil admin  (24.07.15 20:35:21 ~ 20:35:36) 
yurt kalitesine göre 200-400 arası değişir.


  • vecihi ile fikret  (27.07.15 13:03:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.