Asiri doz sevimlilik

Doguran kedimizin ve bebeklerinin fotograflarini isteyenler olmustu. Buyrun:
instagram.com
instagram.com (bu arkadas sut cocugu oluyor, annesiz bulunmus da bize geldi)
instagram.com

Tek tek link yerine profilimden daha rahat da bakabilirsiniz.

Bebeklerin hepsi ankara'da ve yuvaya da ihtiyaclari var bu arada sutten kesildiklerinde, ilan acicam daha sonra ama aklinizda olsun simdiden. :)

kısırlaştırsaydınız daha iyi olmaz mıydı?
yuva bulunacağı muamma. bulunursa sürekli orada kalacağı da.

  • bu iste bir yalnizlik var  (23.07.15 16:56:57)
amaanııın ne tatlılar ^_^
mutevazi hazırladığın yere mi doğum yaptı yoksa başka yere mi?

  • yue  (23.07.15 17:16:31)
Pek sevimliler maşallah.

Gece uykusu yalan oluyor ama ya anne üstüne yatarsa da nefessiz kalırlarsa diye, değil mi? :) 1 aylık olana kadar her gece yatarken bebekleri başucuma taşımıştım ben, burada emzir çocukları diyerek. Yavruların başından iki dakika ayrılsa kedinin peşinden gidiyordum sen de ana olacaksın, ölecek çocuklar açlıktan diye :d İlk 1 ay hiç büyümüyorlar gibi geliyor, sonra da çok hızlı büyüyorlarmış gibi geliyor. Ayrılık anksiyetesi yaratıyorlar insanda :)
  • istinyede bekle  (23.07.15 17:21:44)
yarım saattir profilini talan ettim doyamadım ne ciciler ya :) kaç kedin kaç köpeğin var? ben sayamadım da :)) bir de zor olmuyor mu evde? büyük mü ev?

  • apartman teyze  (23.07.15 17:59:57)
Daha onceki yuz duyurumda falan soyledigimi tekrarlayayim madem. Anne kedimiz ve uc baska kedi belediye tarafindan kus ucmaz kervan gecmez bir araziye, kopeklerin arasina atilmisti. Aldigimda hamile oldugunu da bilmiyordum, hamile oldugunu fark ettigimizde de kisirlastirma icin cok gecti dogal olarak.

  • mutevazi  (23.07.15 18:04:24)
@apartman teyze, evim 2+1 70 m2 :) uc kopegim dort kedim var. Su an iki misafir yetiskin bes de bu bebekler var ekstra olarak. Zor oluyor ama sevince zorlugu batmiyor insana cok. Hepsi kurtarilmis hayvanlar, hasta engelli ya da yaslilar.

  • mutevazi  (23.07.15 18:05:55)
çok kıskandım çok :) şahane bi insansın <3 imkanım olsa da ben de böyle cicilere boğulsam :)

  • apartman teyze  (23.07.15 18:16:53)
sağlıklı ömürleri, güzel yuvaları olsun.

  • madarch  (24.07.15 00:48:03)