[]

Bulaşık makinesi önerisi alınacaktır.

evet makine ustaları selam,

aranan ve kullanılan tavsiye edilen sıfır bulaşık makinesi arıyorum piyasada satılan önerilen aranan dayanıklı bulaşığı iyi yıkayan az elektrik harcayan yerli yabancı farketmez, bu konuda master yapmış, makinenin hortumundan gecen suyu hesaplayan arkadaşlarımdan yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum teşekkürler.


 
hoover, hem ucuz hem canavar...


  • primetime  (23.07.15 12:05:44) 
uygun fiyatlı 3 programlı metalik renkli bir vestel var, ondan alma.


  • whoosie  (23.07.15 12:09:57 ~ 12:10:06) 
Ben de henüz 2 hafta önce aldım makine. Usta falan değilim ancak yine de yazayım kendimce. En başta aklımda Altus vardı 550-600 gibi bir fiyat ayırabilmiştim. Bir yıkamada kullanılan su miktarı, makinenin çıkardığı ses miktarı ve su taşma emniyetine bakıyordum özellikle. Program sayısını çok önemsedim başta ama sonradan uygun fiyata çok programlı da bulunabiliyor o yüzden 4 programlı aldım. Tek sepette yıkamadır, eko programdır yalnız yaşayanlar için önemli gibi geliyor çünkü tek başına koca makineyi doldurana kadar içindekiler dile gelebilir. Aldığım makine şu ve çok memnunum. Eyyorlamam bu kadar.

www.bimeks.com.tr
  • rakunzelll  (23.07.15 12:16:14) 
@rakunzell'in dediği gibi mutlaka kısa programı olan enerjide a veya a+ sınıfı bir makine alın.
annem arçelik makineyi bosch'la değiştirdi, meğer kısa programı yokmuş saatlerce çalışıyor.
bendeki bosch'ta 30 dakikalık program var, diğerlerini kullanmıyorum hiç.
  • lily briscoe  (23.07.15 13:01:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.