[]

Uyku Apnesi Doktor Tavsiyesi - Ankara

merhaba;

ankara'da uyku apnesi konusunda uzman doktor tavsiyesi istiyorum. büyük olasılıkla ameliyatla tedavi yoluna gidilecek.

teşekkürler.

 
özür dileyerek soruyorum; kilo kaynaklı bir apne problemi mi var? yoksa başka bir sebepten mi gelişim göstermiş?


  • streak  (23.07.15 10:50:29) 
kilo kaynaklı değil hayır, burunla alakalı sanırım problem.


  • arma aski  (23.07.15 10:59:19) 
  • xquazzar  (23.07.15 11:02:43) 
ankara numune e.a.hastanesi Horlama ve Uyku Bozuklukları Merkezini önereceğim.
öncelikle uyku apnesi tanısı kesin konulmadıysa kbb muayenesi ile organik sebepler gözden geçirilmeli ve ekarte edilmeli.ardından uyku merkezine başvurulmalı. orada 1 gece kalarak çekim yapılır ve tanı netleştirilir. CPAP cihazı gerekli ise raporla bu cihaz verilir.uyku merkezi hekimleri ameliyat gerekirse uygun bölüm doktoruna yönlendirirler.teşhi-takip-tedavi protokülune göre hareket ederseniz sağlıklı ve güvenli bir yol izlemiş olursunuz.sağlıklı günler.

  • lyla  (23.07.15 11:09:45) 
cevaplar için teşekkürler.


  • arma aski  (23.07.15 11:12:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.