Yüksekten Betona atlamak vs suya atlamak

Arasında nasıl bir fark vardır? Su beton etkisi yaratır peki neden cesetler sudan çıkınca betondaki gibi parçalanmaz ya da patlamaz?

Yüksekliğine bağlı. Bir deney izlemiştim yüksekten büyük bir domuzu suya attılar insana en yakın gözlemi vereceği için. Domuzun bütün iç organları parçalanmıştı. İnsana da birebir bu oluyor demişlerdi. Su içerde tahribat yapıyor demek ki.

  • apartman teyze  (22.07.15 23:55:33)
10 katlı apartmandan atlayanda patlamıyorki bacakları vs. sadece kırılıyor.Suda aynı etkiyi yapıyor onun hesaplaması var işte beton etkisini yaratması için kaç metre olması vs. gibi
50 metre gibi mesafede her insanın bir yeri kırılır hasar görür.Köprüyü merak ediyorsan orası 160 metre sağ çıkması %10 gibi birşey olmalı.Bugüne kadar köprüden atlayan 20 kişi sağ kurtulmuş sadece son 30 yılda

  • betfair  (23.07.15 00:29:06 ~ 00:31:19)
10 bin metreden düşüpte ölmeyende var :D matematik olarakta açıklamak imkansız.Sadece belden aşağısı yatalak kalıyor 1 ay boyunca komadan çıktıktan sonra.

  • betfair  (23.07.15 00:34:38)
  • haskoylu deli hasan  (23.07.15 02:57:32)