[]

Şu aralar Avrupa-Asya köprü geçişleri nasıl?

Bayramdan sonra trafik baya azaldı galiba. Bu akşam 20-21 civarı Avrupa'dan Asya'ya geçiş trafiği nasıl olur? (Büyükdere Caddesi'nden Ankara yönüne devam edilecek)

Hangi köprü daha hızlı olur, tahminen ne kadar sürer? Dün akşam geçen birileri varsa...

(Ben aksi istikameti kullanıyorum o yüzden bu hafta içi birden fazla kez geçmiş birilerinin fikrini soruyorum)

 
Zincirlikuyu - Altunizade sapağı arası muhtemelen 30-45 dk sürer. Onun dışında trafik olmaz.


  • cakabo  (22.07.15 11:53:59) 
Akıllı telefon varsa İBB veya yandexten kontrol ederek köprüyü seçmek mantıklı olur. O saatte gayet rahat olacaktır.


  • nightwalkerg  (22.07.15 12:51:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.