internet sitesi adresi (domain ) nasıl alınır ?

sb.

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (22.07.15 02:09:05)
godaddy.com 'da alternatif sitelerden birisi.

  • sevgikusunkanadinda  (22.07.15 02:09:50)
Onu veren siteler var, oralardan alınır. Arama motorlarıyla bulabilirsiniz. Parayı ödersiniz, size adresi ve onun şifresini verirler.

  • grgn  (22.07.15 02:09:59)
Firma isimlerini tek tek yazmanın bir anlamı yok domain kayıt diye google'da arama yapacak olursan yerli ve yabancı tüm firmalar karşına çıkar..

Not: Godaddy'den alacak olursan normal fiyatı 1-2 dolara düşüren indirim kodu verebilirim..

Edit: Godaddy'nin kodları devlet sırrı değil isteyen herkes aşağıdaki linkten güncel kodlara ulaşabilir. Ayrıca kodları kullanmasına rağmen alım yapamayan olursa bana bildirsin elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım..

www.newcoupons.info
  • EkimBebesi  (22.07.15 02:16:17 ~ 14:38:58)
bu soruyu sorduğunuza göre yenisiniz. sadece domain almakla bir şey yapamazsınız. bu domain'i kaydedecek bir host'unuz ya da yönlendirecek başka bir adresiniz olmalı. e-posta hizmeti için de yine host'a ihtiyacınız olacak.

ben de İHS kullanıyorum bu arada. e-destek.com adresi üzerinden satın alımı yapıyorsunuz. Kullanıcı paneli falan oldukça basit.
  • himmet dayi  (22.07.15 08:53:08 ~ 08:53:33)