Şarj Edilebilir Pil

Miadı dolan 8 adet 2700mah Ni-MH AA pilimi değiştirmek istiyorum. Halihazırda 4 adet Uniross ve 4 adet GP kullanmaktayım. Memnun kaldım diyebilirim ama başka tavsiyeler de fena olmazdı. Performansı en yüksek ve en uzun ömürlü piller hangileri ola ki?

Bir de, Digimax diye bir markaya rastgeliyorum. Uyduruk olduğunu düşünmek için kendimce sebeplerim var ama kullanmış birilerinin önerilerini okumadan kesin karar vermek de olmaz.

Not: Şarj aleti Uniross. Piller, 4 tanesi 1 takım olmak üzere dijital foto. mak.'sinde kullanılacak.

benim de aynı şey başıma geldi gittim gp 3200 aldım çok memnunum. gerçi hep gp kullanıyorum tek sorunu 2-3 sene oldu herhalde öldüler ;) o da normal tabi hepsinde.

  • ozdek  (19.09.09 09:49:13)
varta, c.f.l. falanda iyidir.

  • cnonefb  (19.09.09 14:20:15)
duracell in de var sarjlı pilleri

  • bryan fury  (19.09.09 15:52:32)