[]

Kur geçmiş zaman karşılaştırma

Aslında aradığım şey çok basit de ben bulamadım..

8 ay önce 8000 tl mi Dolara ya da euro ya ya da çeyrek altına yatırsaydım, şimdi her birini tl ye çevirdiğimde elimde ne kadar olurdu karşılaştırmak istiyorum.

bir site önerirseniz süper olur..

yatırımınız bol olsun duyuru :)

 
www.bigpara.com
www.bigpara.com

grafiğin üstünden istediğin gündeki fiyattan ne kadar dolar alabiliyordun hesaplayıp şimdiki kura göre dönüşüm yapabilirsin. manuel hesaplama ama ilkokul matematiği. kolay gelsin.
  • blues guitar forever  (20.07.15 22:19:42) 
www.tcmb.gov.tr

8 ay öncenin kur bilgisine bak.
8000 / 8 ay önceki satış kuru kadar döviz alırdın.
Bugünkü alış kuru * aldığın döviz kadar da paran olurdu.
Yaklaşık %1-1,5 da faiz kazanırdın 8 ayda.
  • cakabo  (20.07.15 22:19:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.