Ankara-İstanbul otobüs firması?

geçen ki metro olayından sonra insan tırsıyor valla otobüse binmeye, bu aralar istanbul'a gideceğim ankaradan, hangi otobüs firmasını önerirsiniz. nedenini de yazabilirseniz sevinirim.

varanla gidip gelioruz yıllardır..

  • omonia  (20.07.15 11:41:23)
4 yıl ankara kocaeli, bu yıl da ankara-istanbul kullanan birisi olarak;

1. tercih hızlı tren
2. tercih pamukkale
3. tercih ulusoy
4. tercih nilüfer

sakın lider, metro, efetur ve küçük firmaları tercih etme derim.
  • mojiziku  (20.07.15 11:44:39)
her hafta sonu ist'a gidiyorum ancak gittiğim yer maltepe'ye yakın olunca, tren çok rahat oluyor.
ha, ağlayan zırlayan çocuklarına söz söylemeyen yolcular, sabah 6 treninde yüksek sesle sohbete girişen vırvır kadınlar elbette var.
ev de gara yakınsa, trenle git. ama hız falan bekleme. 4 saat. otobüsle aynı.
paran varsa, businessta git. koltuklar geniş, 15 tllik sandviç, çikolata, su paketi de veriyorlar. tv de seyredebiliyorsun.
  • janderzel zartanyan  (20.07.15 16:59:11)
bin git yav 5 saatlik yol.

  • losev bagiscisi  (20.07.15 17:02:08)
ha bence ulusoy / varan çünkü ulusoy holding iştiraki.

  • losev bagiscisi  (20.07.15 17:03:02)
Anadolu Seyahat'i kullanıyorum artık. 5-6 kez uzun yolculukta kullanmışımdır. Sistemleri, düzenleri oturmuş, muavinler, şöförler çok iyi. Ben özellikle dikkat ederim mesela şöförlerin uykusuz/yorgun mu dinç mi göründüklerine. Sonuç olarak güvenilir olduğuna karar verdim. Bir de 2+1 otobüsleri de çok rahat, tekli koltukları tercih ediyorum, kemerimi de takıyorum. Öneririm.

  • peggy  (20.07.15 17:10:43)