Boca Juniors vs River Plate

Hangisi destekliyorsunuz ve neden?

Boca.

Neden? Formaları güzel ve Riquelme ile adı aklıma gelmeyen bir maçta üç penaltı kaçıran, orta sahadan kafayla gol atan efsane oyuncu sebebiyle.

Geldi aklıma; Martin Palermo.
  • scent of a pastrami  (19.07.15 22:00:39 ~ 22:01:34)
boca'ya gittiğimde semte hayran kalmıştım. buenos aires'in en gezilesi görülesi yeriydi. taraftar kitlesi de az çok beşiktaşı andırdığından boca'ya bir sempatim var. kalkıp da maçlarını falan izlemiyorum tabi

  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (19.07.15 22:34:11)
Boca Juniors çünkü Maradona.

  • angelus  (19.07.15 22:46:54)
vay amg hiç mi rpli yok

  • losev bagiscisi  (20.07.15 00:35:05)
Ben river'lıyım. Eskiden bende Nike ve Adidas kıyaslaması vardı. Adisas olan ne varsa tutardım:) Barçaya karşı Rm, Juve'ye karşı Milan falan. River da ordan geliyo.

  • justinho26  (20.07.15 01:22:32)
Dale boca hatrına boca. Renklerden kaybediyorlar ama yine de.

  • kahin ahtapot paul  (20.07.15 01:35:37)
river plate. herkes halkın takımı vsvs diye boca'lı olduğu için gıcık olmuştum zamanında. sonra aralarında zengin kesim - halk takımı gibi keskin bir fark olmadığını öğrenince daha da sevmiştim. ve ortega ve o formaları ve fenerli olmama rağmen sarı lacili takımı tutmamış olmama hala şaşırırım :)

  • sabenburak  (20.07.15 01:36:23)