asya motor nostalji 125'i nasıl bilirsiniz?

asya motor nostalji 125 kullananlar var mı aramızda? artılarını eksilerini internette sağlıklı olarak bulamadım kullanıcılardan. nasıl bilirsiniz? olumlu olumsuz tecrübelerinizi duymayı çok isterim.

Motor camiasi genelde vstrom lara, Goldwinglere bindigi icin çin malini motordan saymazlar pek. Ama çin mallarinin japonlara gore daha sorunlu ve surprizlerle dolu oldugu dogrudur. Tip ikinci planda ise japon veya sym falan dusunebilirsiNiz. Ilgili motor hakkinda bilgim yok, motosiklet.net de mutlaka sayfasi vardir. Vida sayisina kadar bilgi bulmani mumkun.

  • icim urperiyor  (19.07.15 21:59:55)
yıllardır motor kullanırım. son 1 yıldır motorum yok. ama bildiğim bir şey var. ilk motorun değilse, çin malından uzak dur. çok üzer. hatta ağlatır.

  • zam sampiyonu domates  (19.07.15 22:00:03)
Hocam 2-3 yıl efendi gibi kullanıp sonrasında hurdaya çıkarmalık bir motosiklet. Birkaç kez ben de kullandım, arkadaşımda vardı.

Şehir içinde çok yormadan, suyunu yemini eksik etmeden kullanırsan ömrü biraz daha uzar. Ama o kadar. Fazlası değil.
  • scent of a pastrami  (19.07.15 22:03:21)