Şu an bir şansınız olsa hangi kurum(lar)/bakanlık(lar) çalışmak isterdiniz?

merhaba.
nedenleriyle birlikte istediğiniz kadar kamu kurumu belirtebilirsiniz.
aynı zamanda çalışmak istemediklerinizi de belirtirseniz sevinirim.
teşekkürler:)

avrupa birliği bakanlığı, yaptıkları hiç bişey yok, arada twit atıyorlar

  • masa penisi  (19.07.15 16:04:43)
normal bir ülkede olsam kültür ve turizm bakanlığı'nda çalışmak isterdim.

  • rheia  (19.07.15 16:06:30)
Millî Eğitim Bakanlığı'nda Bilişim Teknolojileri öğretmeni olmak isterdim. Hayalimdi, hem nasip olmadı, hem de bendeniz nasip olması için zamanında gereken çabayı göstermedim açıkçası...

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (19.07.15 16:14:59)
1- M.İ.T > spesifik olarak ETİ'de (Elektronik ve Teknik İstihbarat Daire Başkanlığı)

2- Dışişleri Bakanlığı

Büdüt: çalışmak istemediğim kurumlar din ile ilgili olanlar..
  • kill_them_all  (19.07.15 16:15:43 ~ 16:22:37)
şansımı deneyeceğim kurumlar,
1-sayıştay
2-spk
3-dış işleri
4-savunma sanayi müsteşarlığı
5-classified :)
  • free bird  (19.07.15 16:24:07)
Lan şu kültür bakanlığında çalışanlar kim hele :) Gelsin beri tekme tokat dalacam
Sikimsonik devlet anlayışı yüzünden kültürsüz kaldık.
Sinema Genel Müdürlüğü ile..Ah lan ah :)
DSİ Müdürünü sen Kültür bakanı yaparsan o adamla ne sinema konuşabilirsin ne kültür
  • betfair  (19.07.15 16:38:20)
Su devletin hicbir kurumunda çalışmak istemem. Hantal, kokuşmuş, yolsuz bir yapıda eli kolu bağlı etkisiz bir eleman olmak istemem.

  • f_d  (19.07.15 17:00:58)
SGK'da yenilikçi bir yapıyla çalışmak isterdim. işlerin tamamiyle elektronik olarak ve hızlı şekilde ilerlemesi için gerekli işlemleri sağlamak isterdim :)

  • şapşiko  (19.07.15 17:21:02)
Belediyede calismak isterdim
Gerci yine gecebilirim de off kim ugrascak :)

  • la noix  (19.07.15 17:25:29)
enerji bakanlığı.

enerjiye meraklıyım. istiklal caddesi yolunu dev plakalarla döşeyip plakaların altına küçük partiküller yerleştirerek insanların yürümeyle yarattığı enerjiyi elektriğe çevirme projem vardı bi ara. ama hukuk fakültesinde okuyorum. evet manyağım biraz.
  • error522  (19.07.15 17:29:13)
dışişleri bakanlığı iyi olurdu. tembel ve disiplinsiz biri olmasaydım şansım da olurdu aslında.

  • der meister  (19.07.15 17:37:47)
Cumhurbaşkanlığı Twitter bölümü benim için uygun olabilirdi, çünkü güzel iş.

  • angelus  (19.07.15 17:38:27)
TPAO meslekten ötürü,
Dışişleri Bakanlığı ikinci daldan dolayı
MEB olabilir eğitimin ağzına sıçtılar çünkü

vee
tabiki dinayet işleri bana çok ters.
  • indescribable  (19.07.15 18:11:12)
Duzgun bir ulke olsaydik istihbarat teskilati veya disisleri bakanligi.

  • xenophobe  (19.07.15 18:39:24)