tatil depresyon

Benim gibi tatile gidemediği için depresyona giren var mı ? babam bildiğin işleri bana bıraktı tüm aileyi alıp memlekete gitti , döndüğünde de bazı işlerimden dolayı benim tatil şansım yok sonra okul araya giriyor, bu nasıl hayat amk , hayatım boyunca doğru düzgün tatil yapamadım, ailemin yazlık deniz kum merakı hiç olmadı bunun çilesini de en çok ben çektim, çocukluğumda durumu vasat olan arkadaşlarım bile bir şekilde denkleştirip ttail yaparlardı, şimdi eşşek kadar adam olduk ama öğrenciyiz amk bu nasıl baba, neyse bunu buraya niye yazıon diyenler olacak git çalış paranla yap diyenler olacak, zaten seneye yaparım da olan bu sene oldu işte, bu sene ki nefretimi kusmak istedim .

şahsen tatil yapınca depresyona giriyorum. işe yaramaz hissederim kendimi.

çalışınca rahatlıyom valla.
  • siradisi00  (19.07.15 12:52:25)
valla yaptığı tek tatil ailede sedan aracı olan akrabayı alıp şileye gitmek olan bana yok ben tatildeyken depresyona giriyorum diyemezsiniz :D

  • docrivers  (19.07.15 12:59:11)