yaprak gibi hayatı olanlar toplansınnnn

evet benim baya yaprak gibi bi hayatım var. başka var mı yaprak gibi hayatı olan?

at kestanesi yaprağı gibi şahsen benimki.

  • kahin ahtapot paul  (18.07.15 19:36:49)
su ara iyi hissediyordum o da kacti gitti amk. benim yaprak gibi ama bir yere toplanamam uyuycam simdi. sabahin 3unde kalkarim sik gibi. istanbulda allahini seven beni evine alsin amk, ev seksisi olayim. bi tane kucuk oda ve internet verin olur da cikarsam sikin. yalniz kalmak istiyorum, yalniz olmak istiyorum, herhangi birini istemiyorum, yalniz basima yasayabilecek kadar para kazanmak en buyuk hayalim amk okumucam ben ya skerim

  • der meister  (18.07.15 19:44:39)
Sebnem ferahin bi sarkisindangecerdi "cennetide gordum cehennemi de" cehennem bitmiiiii gelmeyin tepede kalin attan inip essege binmein sakin tekrar cikisi yok her cikisin bi inisi olsada inisin sonuy yok

  • Dönmezer  (18.07.15 19:45:03)