Brezilya fonu sacimi yakti

Brezilya fonu dedim de adini bilmiyorum aslinda. Gecen sene kuaforde rastalarimi kestirince tommiks gibi iki yana ayrilan saclarimi gorup, buna bir sey yapmali kakullerim kotu dedim. Kuafer de bi krem surdu. Bu krem 3 ay boyunca saclarini ayirmadan tutacak dedi. Simdi sacimin o krem surulmus yeri banyoda hep kitik oluyo sobada yanmis gibi oluyo. Ne yapicam ben buna? Eski sagligina nasil kavusturucam?
Kuafore sormanin anlami yok adam kendi ettigi halta bir sey yapamaz

Başka bir kuaföre gidip öğrenebilirsin diğer kuaförün saçına ne yaptığını. Erkeksen kestir kurtul bence ölü saçtan hayır gelmez

  • apartman teyze  (17.07.15 15:00:10)
Brezilya fonu dedigin boyle olmaz ki. Keratin bakimi/ yuklemesi yapmaya calismis sanırım. Brezilya fonunde o krem sürülüyor sonra islem yapiliyor, o islemi 3 gun ust uste yapiyor amac da saclaro duzlestirmek, tutmak degil. Bir de ozel şampuanları filan var kullanman gereken.

Sana brezilya fonu dediyse de adam o isten anlamiyor, baska bie kuaföre gidip bakip yaptirabilirsin.
  • fraise  (17.07.15 15:02:57)