[acil] bu gün kargolar açık mıdır?

arkadaşlar acil japonyaya kargo göndermem gerekiyor bu gün kargolar açık mıdır? hangi kargo şirketi en uygundur teşekkür ederim

www.yurticikargo.com diğerlerine bakmadım ama muhtemelen hepsi aynı kıvamdadır. Bu daima böyleydi.

  • gonion  (17.07.15 14:45:53)
valla yolda 2 tane kargo şubesi gördüm. biri mng, diğeri yurtiçi, ikiside kapalıydı. büyük ihtimalle diğerleri de kapalıdır.

  • taklayamigeldiklan  (17.07.15 16:15:42)
@gonion çok teşekkürler.

@taklayamigeldiklan teşekkür ederim bilgilendirmen için ben de çıktım hepsi kapalıydı.

--

arkadaşlar çok acil kargo yetiştirmem gerekiyor. hiçbir yer yok mu kargomu 3 günde japonyaya yetiştirebilecek. sadece bir dosya içinde 5 evrak var.
  • ipmus90  (17.07.15 16:40:34)
hangi şehirde yaşıyorsun? ups acil yurtdışı gönderi yapıyor diye biliyorum...
belki bu hizmetleri aktiftir bi arayıp sor..

japonya: 2-3 iş gününde teslimat
telefon: 444 00 66

bayramda çalışmıyoruz tarzı bir duyuru da geçmemişler...

EDİTTTTTTT

kargonun gideceği yer ile iletişime geçsen? tr'de böyle böyle bir durum var, zamanlaması bu şekilde, şu kadar sürecek.. hizmetin başladığı ilk gün yola çıkaracağım vs vs?
  • synche  (17.07.15 16:45:58 ~ 18.07.15 04:39:52)
az önce aradım. pazartesiye kadar kapalıyız dedi. en erken çarşamba kargo varır dedi ama salı kargonun yetişmesi için son gün.

arkadaşlar çok kötü durumdayım her türlü fikre açığım
  • ipmus90  (17.07.15 16:55:09 ~ 16:55:27)
dhl dahil hepsi kapalı olduğunu düşünüyorum.

dhl den mail geldi pazartesiye kadar çalışmıyoruz diye.
  • kosun lan mevzu var  (17.07.15 17:05:14)
evet ben de az önce dhl yi de aradım ups yi de aradım yurtiçi de çalışmıyor mng de çalışmıyor.

bulgaristana gitsem yarın oradan kargo gönderebilir miyim?
  • ipmus90  (17.07.15 17:16:49)
dhl cumartesileri de çalışmaz.

  • kosun lan mevzu var  (17.07.15 17:17:44)
nolur akıl verin bu kargoyu salı gününe kadar japonyaya nasıl yetiştirebilirim

  • ipmus90  (17.07.15 17:25:51)
dhl çarşamba varış diyor pazartesi çıkış için.

bugün başka ülkeye gidip yollasan kesin yetişirdi. pazartesi gönderisi içinde 1 günde gidebilir başka şirketlerde, arayıp sorman lazım pazartesi.

www.turkishcargo.com.tr

thy'nin şöyle bir şeyi var işe yarar mı bilmiyorum bir bak istersen?
  • christopher nolan  (17.07.15 20:34:12)
japonyaya uçuşu olan güvenebileceğin birisini bulup, hizmet parası neyse ver, o da ordan kargolasın.

kargocu filan bulunmaz bu aşamada.
  • neferkitty  (17.07.15 20:38:50)
@christopher nolan

çok teşekkür ederim. aradım ve öğrendim ki dhl ayın 22 sinde teslim ediyormuş. 1 gün gecikmeli yani. yine sıkıntı o yüzden.

@neferkitty
gözüme çok zor görünüyor tanımadığım birisinin razı gelmesi ve risksiz bir şekilde bu işi yapması.
  • ipmus90  (17.07.15 21:14:33 ~ 22:37:20)