utorrent/hata

son 2-3 gündür utorrent sürekli hata veriyor. indirmeyi başlattıktan birkaç sanıye sonra "sistem belirtilen yolu bulamıyor" deyip duruyor. ne yapmalıyım?

Dosyaları indirmeye çalıştığın dizini silmiş, ismini değiştirmiş ya da taşımış olabilir misin?

  • battal gemalmaz  (16.07.15 12:51:33)
bilerek hiçbir şeyi değiştirmedim. kaldırıp tekrar yükledim ancak aynı hata devam ediyor. dizini eski haline nasıl getirebilirim peki, önerin var mı?

  • 40 karakterli kraker  (16.07.15 13:00:32)
önce yukarıdaki yorumu ciddi alıp dosyaların kayıt edildiği yeri kendin kontrol et.

hdd arızası belirtisi olabilir, dosyaları işletim sistemi haricinde bir diske indiriyorsan o diski kontrol et.
  • paulie walnuts  (16.07.15 13:54:04)
kontrol ettim o sırada anlayabildiğim kadarıyla da ya ben anlamıyorum ya da başka bi sorun var. youtubeda videolar gördüm açıklayan onları denemeli miyim sizce?

  • 40 karakterli kraker  (16.07.15 13:59:30)
programı komple kapat. sağ tıklayıp özelliklerden yönetici olarak çalıştır de. uyumlukuğu da xp sp3 filan yap.

  • ergenpezeveng  (16.07.15 14:00:13)
denedim şimdi bundan da sonuç alamadım

  • 40 karakterli kraker  (16.07.15 14:06:51)