film önerisi

sevgili sinema severler

gerçekten korkutan bildiğiniz kaliteli korku filmleri neler?

ya da gizem mistik metafizik olaylar üzerine yapılmış merak uyandırıcı filmler?

the experiment tarzı biraz psikolojik biraz gerilim türünde bir film de olabilir.

teşekkürler.

  • amelie poulain  (15.07.15 21:09:25)
it follows

gerçekten korktum ben şahsen. odadan odaya geçemedim. korkudan pikeyi kafama kadar çektim filan. öyle inandırıcı bir film.

ek: conjuring'de korkmadım mesela, ama o da güzel film. +1
  • whimsical  (15.07.15 21:10:46 ~ 21:14:19)
A Nightmare On Elm Street.

  • angelus  (15.07.15 21:12:15)
gerçekçi, gerilimli film olarak: iskelet anahtar ve emily rose'un şeytan çarpması

onun dışında, bence tarihin en gergin en rahatsız edici serisi american horror story'dir. benim gibi 5 yaşından beri ağır gerilim-korku filmleri izleyen biri için bile öyle fazla geldi ki, bırakmak zorunda kaldım.
  • mrsmoon  (15.07.15 23:28:48)
  • dimia  (16.07.15 09:38:46)
(bkz: the mist)

  • baldur2  (16.07.15 09:50:41)