[]

Yarın Muhtarlar Çalışıyor Mu?

Bayramda Kıbrıs'a gideceğiz ama annemin kimliğini bulamıyoruz. Ehliyetle de olmuyormuş. Kaymakamlığı aradım, hizmetli teyze yarın öğlene kadar açık olduklarını söyledi. Yalnız kayıp olduğu için muhtardan yazı almamız lazımmış. Yarın muhtar da açık olur mu yarım gün? Teşekkürler.
 
Benim bildiğim kadarıyla herhangi bir nüfus müdürlüğünden çıkartılabiliyor ama yanlış biliyorum demek ki. İlçede yaşıyorsunuz sanırım, il nüfus müdürlüğü de yarın öğlene kadar açıksa bir sorun derim. Muhtarlar kapalı olur çünkü yarın resmi tatil. (aslında nüfus müdürlüklerinin de tatil olması gerekiyordu)


  • grgn  (15.07.15 17:53:47) 
yurtiçi uçuşlarda kimliğimi unuttum diyip oradaki polis amcalardan bir belge alabiliyorsunuz ama kıbrıs için aynısı geçerli olur mu bilemeyeceğim. yarın devlet daireleri tatil. kaymakamlık da tatildir çok büyük ihtimalle. temizlikçiler taşeron olduğu için temizliğe çağırmış olabilirler.


  • argent dawn  (15.07.15 19:38:20) 
Muhtar gerekmiyor diye biliyorum...


  • firez  (15.07.15 23:31:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.