evde vücut geliştirme - programa yorum gerek

bilginog.com

şu programı uygulayacağım, bir gün yapıp bir gün ara vererek yapmayı düşünüyorum doğru mudur acaba? bir de tüm bölgeleri bi güne yapmak istiyorum 3 hareket falan var bölge başına. sıralaması nasıl olmalıdır acaba bölgelerin? doğru mudur bu stateji? bilen biri yorumlarsa sevinirim.

6 tane Compound egzersiz seç, her gün 2 tanesini yap 10 set 10 set her gün tüm vücudu çalıştırmış olursun.

  • angelus  (15.07.15 17:17:56)
bir gün antrenman bir gün dinlenme doğru karar.
tüm bölgeleri bir güne sıkıştırmak yanlış ama. pazartesi göğüs-arka kol, çarşamba omuz-ön kol yap örneğin.

  • tekilasisesi  (15.07.15 17:53:14)
bacak ve sırtı nasıl yapayım hocam? onları da dağıtıp 2 ye bölebilir miyiz?

@tekilasisesi
  • renkli hayalet  (15.07.15 18:27:13)
Daha yeni başlıyorsan gereksiz vücudu bölmek. En iyi verimi haftada 3 gün tüm vücut çalışarak alırsın.

  • Haldamir  (15.07.15 18:49:04)