Şu sorunu çözemiyorum bir türlü

Personel programına gireceğim ama direk bu hata geliyor. Programın firmasını aradım çözemedi. Sorun nedir?

Sanki kodunda hata çıkmış gibi görünüyor ama..
Kısayola sağ tıklayıp yönetici olarak açmayı, o da olmazsa xp modunda açmayı deneyin isterseniz.

  • afush  (15.07.15 10:18:28 ~ 10:18:44)
Sistem xp bu arada.
Sağ tık farklı çalıştır diyorum nafile.

  • six packsiz  (15.07.15 10:24:05)
Bu arada Visual studio 2008 programını kaldırmanız lazım dediydi.

  • six packsiz  (15.07.15 10:24:42)
Baya çakılıyor uygulama. Visual Studio yüklü olduğu için bu pencere çıkıyor olmasa muhtemelen standart hata verip yine başlamayacaktır. Ama neden çakıldığını bulabilmeniz bu hata üzerinden çok olası değil. Visual studio 2008'i kaldır demelerinin sebebini anlamadım. "Sistemde debugger varsa çalışma" tarzı bir akış mı oluşturmuşlar ki? Gerçi yine de insani bir hata vermeleri lazım.

  • salihdt  (15.07.15 10:34:26)
aşağıdaki tarifi denerseniz bu uyarı kapanır

msdn.microsoft.com
orjnali: msdn.microsoft.com
  • probiyotik  (15.07.15 10:52:36 ~ 10:53:42)
VS 2008 ile bi alakası yok ki. Resimde hatayı bulmak için VS 2008'i kullanayım mı diyor. Beklenmedik bir hata vermiş ama ne olduğu belli değil. Uygulamayı yazan firma ile ilketişime geçin bence.

edit: gerçi aramıçsınız ama çözememişler. İlginç.
  • himmet dayi  (15.07.15 10:56:18 ~ 10:57:00)
Adamın yaptığı programı kaldırıp tekrar yüklemek oldu. Yani bir şeyden anladığını sanmıyorum.
Ben yapabilir miyim onu hiç bilmiyorum.

  • six packsiz  (15.07.15 11:35:38)