[]

Fantastik alarmlı saat

www.buldumbuldum.com

Linkteki gibi bir şey arıyorum. Çalmaya başlayınca susturmak için mutlaka beni kaldırması gerek, var mı bu tarz bir şey kullanan?


 
sıradan bir alarmlı saat alıp yatarken uzanamayacağın bir yere koy. illa ki kalkmak zorunda kalırsın.


  • himmet dayi  (14.07.15 09:25:52) 
Ben mesela telefonumu yatağa almıyorum, yatağın yakınına da koymuyorum. Daha çok radyasyondan dolayı. Odanın en ucuna koyduğum için sabah kalkmam da gerekiyor.


  • dessy  (14.07.15 09:42:18) 
Ben telefonun alarmını da duyamıyorum bazen. Sinir bozucu bir şeyler koyuyorum alarma sabah sabah başımı ağrıtıyor o da.


  • six packsiz  (14.07.15 10:38:30) 
O zaman klasik bir alarmı odanın en uç köşeine koyabilirsin. Kullandığın cihaz önemli değil, önemli olan onu nasıl kullandığın.


  • dessy  (14.07.15 11:38:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.