filtre kahve makinasi

Arkadaslar filtre kahve makinasi almak gibi bir niyetim var, tavsiyelerinizi paylasir misiniz? Kullanip memnun kaldiginiz, kalmadiginiz vs. Bir de alirken nelere dikkat edeyim?

  • angelus  (13.07.15 23:34:17)
Bazilarinin zamanlayicisi oluyor, sabah kalktigimda kahvem hazir olsun diyorsan ideal.

  • fortisvita  (13.07.15 23:43:00)
en.wikipedia.org
www.ikea.com.tr
eksisozluk.com
Evde bundan var, italya'da her evde gördükten sonra aldım. Bürodaki tchibo caffisimo'dan daha lezzetli kahve yapıyor (bana göre tabiki). Süt köpürtmek ile işiniz yok ise makineye de gerek yok diye düşünüyorum amatör bir kahveci olarak.
  • faithless  (14.07.15 00:08:03)
ama bunlar espresso @faithless.
filtre kahve icin bende plastik bir kap var. icine kagit filtre koyuyorum. gayet de guzel oluyor. elektrikli alet yer kapliyor, yikama derdi var. bir de cam haznesi kirilinca kaldir at. bu seyden bulabilirseniz hem ucuz hem de pratik; her yere goturun.
google manual coffee filter

www.google.com
  • bir varmis bir yokmus  (14.07.15 00:14:37)
para vermeye değer bulduğum tek filtre kahve makinesi. çekirdek kahve çekebildiği için istediğin her çekirdeği alıp deneyebilme şansında var bununla.

www.akakce.com
  • paulie walnuts  (14.07.15 04:26:52)
Valla ben kahva aşığı olarak 5000tl lik makineden 500tl lik olanına her türlüsünde içiyorum (ofiste mevcut )
ama en iyisi kesinlikle french press te oluyor.Aromasını sonuna kadar alıyorum.
O yüzden önerim french press alıp rahatına bakman.
www.amazon.com
bundan mevcut bende.

illa makina alıcam diyorsan Delonghi BCO264B almanı öneririm.Ama oda öğütmüyor yanında birde öğütücü gerek.
  • betfair  (14.07.15 05:11:14)
bizde tchibo'nun cafissimo classic modeli var makine olarak. dışı mavi olan kapsüller filtre kahve. bunun yanında espresso yapabiliyor. süt köpürtebiliyor. ofiste gayet memnunuz.

  • o kadar da degil aga  (14.07.15 07:29:57)
  • inheritance  (14.07.15 09:11:49)