Çeşitli Videolarımı m4a Formatına

çevirmek istiyorum. Ve fakat bu çeşitli videolarımın ses formatları ve kaliteleri birbirinden farklı. Birisi bana bir converter ismi söylese, o converter videolarımın içindeki ses değerlerini tanıyıp bana "Abi bu videonun ses kalitesinin karşılığı 192 aac'dir, ben sana ayarlıyorum güzel abim" dese ve çevirse... Ben bunu elle 192'ye ayarlayıp, ne bileyim 320'lik bir sesi aşağı çekmeyeyim. İşte öyle...

Not: Evet, MediaInfo'dan videonun ses bilgilerini görebiliyorum ama misal 192 vorbis'in yahut 320 mp3'ün aac'de kaç kbps'ye denk geldiğini bilmiyorum.

Not: Format Factory denedim, o sanırım böyle bi' şeyler yapacaktı ama çevirmiyor arkadaş. İki makinede denedim, öyle %0'da bekliyor mal mal.

www.freemake.com senin işini çözer.

  • bomcu onurun bomu  (13.07.15 21:01:09)
MKVToolNix vardı bilgisayarda, nicedir açmamıştım. O arkadaş direk sesi ayırıyor, convert yapmadan. Çok da güzel oldu, pek de güzel oldu. :)

  • Dunedan  (13.07.15 21:54:08)