yanan alın sorunsalı

sanki güneşin altında kalmış da yanmış gibi acıyor alnım bu sabahtan beridir. çok kuru hissediyorum, gözlerimi yumup gerdiğimde alnımı hatta deri çatlıyormuş gibi bir acıya dönüşüyor.

lakin, güneşe çıkmadım yüzümü yakacak bir biçimde. yüzümün diğer noktalarında da hiçbir sıkıntı yok. alnımda da görünüşte bir sorun yok, caps koymuyorum o yüzden (bildiğin alın işte, hiçbir fark yok normal haline göre, evirip çevirdim iyice ama bir şey bulamadım).

ne oldu? zekam kabardı da beynim kafatasımdan mı fışkıracak yoksa, onun mu hazırlığı bu?

belki yanmadin ama kurudun, niyetliysen belki susuzluktan olmustur.

  • mavicorap  (12.07.15 15:27:53)
nöropati falan diyeceğim ama ııh. allerji belki. bilemedim :/

  • irsh92  (12.07.15 15:40:23)
@soylu: garip bir durum yok o konuda da. bastırıyon beyaz oluyor, bırakıyon anında düzeliyor.

@mavicorap: oruç tutmuyorum. bir de sadece alnımda olması saçma geldi :/

@irsh92: nörolu şeyler olmasın, yok yok olmasın değildir o.
  • knight of cydonia  (12.07.15 19:24:52)